Suradnik u korisničkoj podršci za bankovne usluge – studentska pozicija (m/ž)

Prijave traju do 12.05.2024

Opis posla

Voliš razgovarati putem telefona?

Electus usluge d.o.o. ima posao za tebe!

Opis posla:

- pružanje usmene i pismene podrške korisnicima oko zahtjeva

- provođenje postupka identifikacije i verifikacije korisnika

- zaprimanje i evidentiranje upita i zahtjeva korisnika u vezi bankovnih kartica

- zaprimanje i pokretanje reklamacija

- prepoznavanje potreba korisnika

- prodaja nije uključena

Ostale napomene i uvjeti

Edukacija na početku rada. Uvjet je mogućnost rada na puno radno vrijeme. Rad u stabilnoj i pozicioniranoj tvrtki.

Početak rada

odmah ili po dogovoru

Očekivano trajanje posla

na duži period

Satnica

5,25 €/h

Lokacija

Zagreb

Radno vrijeme

u smjenama u rasponu od ponedjeljka do petka, 8 h – 19 h i subotom 8 h – 16 h

Potreban broj izvođača

1

Potrebna znanja

Dobro snalaženje na računalu (Outlook) i poznavanje engleskog jezika.

Poželjne vještine

Komunikativnost, ljubaznost, odgovornost, timski duh.

Electus usluge d.o.o.

Način za prijavu

Prijavi nam se na mail zivotopis@electus.hr uz naznaku „Suradnik u korisničkoj podršci za bankovne usluge – student“. U slučaju pitanja, javi nam se na isti mail 😊

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr