PRODAJNI REFERENT/ICA

Prijave traju do 06.05.2024

Opis posla

IZDAVAČKA KUĆA TRAŽI PRODAJNOG REFERENTA Posao uključuje: - vođenje webshopa Iris Illyrice - kontakti s kupcima, distributerima, dostavnim službama - izdavanje računa i ostali administrativni poslovi - priprema paketa za slanje - vođenje skladišta.

Zašto tražimo tebe?

Bilo bi poželjno da nam se jave kandidati koji vole knjige i čitanje

Ostale napomene i uvjeti

Posjedovanje osobnog automobila je prednost

Početak rada

odmah

Očekivano trajanje posla

neodređeno

Satnica

5,50 EUR + propisana uvećanja

Lokacija

GORANSKA 20A, 10010 ZAGREB (VELIKO POLJE)

Druge naknade

NAKNADA ZA PRIJEVOZ

Radno vrijeme

FLEKSIBILNO, 6 – 8 H, MOGUĆ I POVREMEN RAD OD KUĆE

Potreban broj izvođača

1

Potrebna znanja

Za posao je potrebna: - točnost, profesionalnost, kolegijalnost - pismenost u jeziku i govoru - osnovno znanje rada na računalu - vozačka dozvola B.

Glavaš Bakija Ivana - Iris Illyrica, obrt za intelektualne usluge

Način za prijavu

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr