Administrativni asistent u odjelu Prodaje – student/ica

Prijave traju do 11.05.2024

Opis posla

·        ispisivanje računa i kreiranje/ispisivanje odobrenja,

·        obrada narudžbi,

·        praćenje naplate,

·        pružanje odgovarajućih informacija vezanih za isporuku robe,

·        pružanje podrške odjelu prodaje i suradnja s drugim odjelima,

·        naručivanje uredskih potrepština,

·        uključivanje u ostale aktivnosti odjela po potrebi.

Ostale napomene i uvjeti

Kontinuirani rad putem studentskog ugovora na minimalno 6 mjeseci, nudimo Vam i Bonus zaštite na radu, dar u naravi za Uskrs, božićnicu.

Početak rada

čim prije

Satnica

5,25 €/h

Lokacija

Radnička cesta 80, 10000 Zagreb

Druge naknade

putni trošak 0,23 €/km

Radno vrijeme

pon-pet, 6-8h dnevno u jutarnjoj smjeni

Potreban broj izvođača

1

Potrebna znanja

Dobre komunikacijske vještine, poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, poznavanje rada na računalu.

Rockwool Adriatic d.o.o.

Način za prijavu

* Zainteresirani?

Molimo Vas da do 12. svibnja 2024. pošaljete životopis na mail posao@rockwool.com

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja oko opisa i organizacije posla, početka rada ili uvjeta, slobodno nam pišite na navedeni mail i javiti ćemo Vam se u najkraćem roku.

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr