Student u Teleprodaji (m/ž) – Zagreb i Split

Prijave traju do 29.05.2024

Opis posla

Pozivanje korisnika, razumijevanje njihovih potreba i slaganje ponuda koje im najviše odgovaraju. Nije nužno iskustvo — studenti imaju plaćenu edukaciju i dobiti će mentora

Ostale napomene i uvjeti

  • Radno vrijeme s kojim ćeš imati dovoljno vremena za sve privatno — slobodni vikendi, blagdani i praznici
  • Plaćenu edukaciju prije nego kreneš raditi i podršku mentora
  • Digitalne edukacije, online platforme i interne programe gdje možeš učiti o onome što te zanima — od programiranja do marketinga
  • Motivirajuću i opuštenu radnu atmosferu

Početak rada

15.5.2024.

Očekivano trajanje posla

5 mjeseci

Satnica

7 eura

Lokacija

Radnička 21, Zagreb i Vinkovačka 19, Split

Potreban broj izvođača

50

Potrebna znanja

• Znaš raditi u osnovnim programima na računalu (Office, Outlook) • Zanima te prodaja • Dobar/a si u komunikaciji, a pogotovo imaš strpljenja za saslušati drugu osobu

Hrvatski Telekom d.d.

Način za prijavu

Za mjesto rada Split kontakt osoba Ivan Ćapin Ivan.Capin@t.ht.hr, za mjesto rada Zagreb kontakt osoba Anamaria Rora Anamaria.Rora@t.ht.hr

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr