prodaja usluge skakanja na trampolinu te održavanje trampolina i prostora oko trampolina čistim

Prijave traju do 31.08.2024

Opis posla

prodaja usluge skakanja na trampolinu te održavanje trampolina i okolnog prostora čistim i urednim (metenje lišća, pranje strunjača na trampolinu jednom tjedno)

Zašto tražimo tebe?

komunikativna si i pristojna osoba, a kombinatorika ti nije strani pojam

Ostale napomene i uvjeti

blizina življenja od lokacije rada je prednost s obzirom na nepredvidivost vremenskih uvjeta

Početak rada

15.05.2024.

Očekivano trajanje posla

30.09.2024.

Satnica

5,25€ / sat

Lokacija

Cvjetna cesta bb, Zagreb

Radno vrijeme

ponedjeljak-petak 16-20h, a subota i nedjelja, 10h-14h i 16h-20h, iako zapravo nema fisknog radnog vremena, već prema vremenskih uvjetima se u dogovoru s vlasnikom

Potreban broj izvođača

6

Potrebna znanja

nema posebnih zahtjeva za vještine, osim da pišeš čitko, znaš na analogni sat, znaš zbrajati i oduzimati , engleski jezik je prednost s obzirom da korisnici povremeno budu stranci/turisti

Poželjne vještine

otvorena, ekstrovertirana osoba, snalažljiva, pristojna i vrijedna osoba

Horvatek Robert - RESULTO, obrt za usluge

Način za prijavu

prijave putem mobitela na Wapp 0919417767, ako nemaš CV onda pošalji puno ime i prezime, adresu i kvart u Zagrebu iz kojeg dolaziš i zašto se javljaš za ovaj posao

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr