Asistent/ica u uredu računovodstva i financija

Prijave traju do 14.05.2024

Opis posla

Administrativni poslovi u financijsko-računovodstvenom uredu, uključujući, ali ne i limitirano, na knjiženje bankovnih izvoda, kompenzacija, usklade kartica kupaca i dobavljača te razvrstavanja pošte. Rad se obavlja na lokaciji sjedišta tvrtke u Sky office zgradi, Roberta Frangeša Mihanovića, Zagreb.

Zašto tražimo tebe?

Jer si studentica ili student koji želiš steći praktično znanje rada u uredu financija i računovodstva u internacionalnoj tvrtki, a za uzvrat namjeravaš uložiti svoje dosadašnje stečeno znanje i talent.

Ostale napomene i uvjeti

Korištenje engleskog jezika i vozačka dozvola su dobro došle ali nisu uvjet. Prijazna narav i pozitivan stav jesu.

Početak rada

20.5.2024.

Očekivano trajanje posla

4 sata dnevno, svaki radni dan

Satnica

5,50 EUR + propisana uvećanja

Lokacija

Ulica Roberta Frangaša Mihanovića 9, Sky office, 10110 Zagreb

Radno vrijeme

9-13h

Potreban broj izvođača

1

Potrebna znanja

Školsko poznavanje računovodstva i temeljnih računovodstvenih pojmova i koncepta te spremnost primijeniti osnovna matematička znanja i logiku u svakodnevnom radu

Poželjne vještine

Opće poznavanje rada na računalu, dobro snalaženje na tipkovnici (računala), osnovno poznavanje rada u Excelu. Spremnost rješavanja problema samostalno ali i zatražiti pomoć ako je rizik pogreške veći od prihvatljivog

Dr. Oetker d.o.o.

Način za prijavu

putem e-maila: nenad.brkic@oetker.com

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr