Agent/ica za video identifikaciju na njemačkom jeziku (min. B1 razina)

Prijave traju do 30.05.2024

Opis posla

·        svakodnevna komunikacija s novim korisnicima

·        provjeravanje identifikacijskih dokumenata putem video poziva

·        isključivo pozivi podrške korisnicima (nema prodajnih poziva).

Ostale napomene i uvjeti

·        plaćena edukacija

·        mogućnost ostvarivanja bonusa na temelju rezultata

·        mogućnost napredovanja

·        kreiranje rasporeda na tjednoj bazi prema vlastitoj raspoloživosti

·        ugodna radna atmosfera.

Početak rada

odmah/ po dogovoru

Očekivano trajanje posla

na duži period

Satnica

7 €/ h + propisana uvećanja + bonusi

Lokacija

Radnička cesta 1A, 10000 Zagreb

Druge naknade

Bonusi na temelju rezultata

Radno vrijeme

7 - 23 h (ponedjeljak - nedjelja), fleksibilno radno vrijeme, 20 - 40 h tjedno

Potreban broj izvođača

30

Potrebna znanja

• znanje njemačkog jezika (min. B1 razina) • osnovno znanje korištenja računala • ljubaznost u ophođenju.

Media one d.o.o.

Način za prijavu

Svoj životopis možete poslati na hr@mediaone.hr

Studentski centar u Zagrebu | 2023 | Izradio Refresh.hr